O nas

Witajcie na Tuli Tuli Tuls

Nie mamy za sobą rodzinnej tradycji, nie mamy za sobą długich lat doświadczenia, ale mamy w sobie to, co najbardziej powinno się liczyć – miłość do naszych dzieci i szacunek dla natury.

Połączyliśmy te dwa uczucia i powstało „Tuli Tuli Tuls”. Miejsce – gdzie dzieci liczą się najbardziej, ich marzenia, fascynacje, wyobraźnia; miejsce – które chce zapewnić im rozwój zgodnie z naturą; które daje im zabawki z duszą lasu, zaklętą w drewnie.

Kuchnie, autka, riksze – naturalne, malowane ekologicznym lakierem, woskowane.
To wszystko dla Waszych dzieci – by żyły zgodnie z duchem natury i by ceniły naturalne piękno świata wokół nas

#Handmade
Our story

Finalnie otwieramy „drzwi” dla naszych pierwszych klientów!

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania zakątków naszego sklepu. Znajdziecie w nim wszystkie dostępne produkty z możliwością zamówienia wprost do swojego domu.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500zł

Wsparcie klienta

drogą mailową oraz telefoniczną

Drewno, jako piękny materiał o niepowtarzalnej estetyce, wraca do łask. Jest z powodzeniem wykorzystywany w wytwarzaniu zabawek. Drewniane elementy posiadają wiele walorów – są ekologiczne i odporne na uszkodzenia czy zarysowania. Wykonane z drewna zabawki możemy łatwo odœwieżyć, by na nowo nadać im atrakcyjny wygląd. Dzięki temu, samochodzik, kuchnia dla dziewczynek lub riksza mogą stanowić wymarzony, mikołajkowy czy œświąteczny prezent i cieszyć swym wyglądem nie tylko najmłodszych mieszkańców naszego domu.

Biorąc pod uwagę, że malowane przez nas przedmioty będą użytkowane przez dzieci, musimy zwrócić szczególną uwagę na wybór łagodnej i bezpiecznej farby. Zdrowie i bezpieczeństwo małego mieszkańca domu powinno być najważniejsze.

tuli tuli tuls

Drewniane zabawki

Zobacz więcej.